O Narmox


Jesteśmy niezależnym producentem oprogramowania (ISV - independent software vendor) dla sieci SDN współpracującym z integratorami.

Narmox tworzy grupa programistów, inżynierów i projektantów aplikacji. Zespół posiada duże doświadczenie oraz unikalną i rozległą wiedzę informatyczną. Nasze umiejętności, zaangażowanie i pasja oraz sprawna praca zespołowa pozwalają zrozumieć potrzeby, połączyć różne dziedziny wiedzy, tworząc funkcjonalne rozwiązania informatyczne dla naszych klientów biznesowych.

Narmox

Narmox specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i obsłudze innowacyjnych rozwiązań informatycznych opartych na najnowszych koncepcjach, takich jak technologia OpenFlow. Dbamy o to, aby wykonane przez nas aplikacje pozostawały w zgodności zarówno z ogólnie uznanymi standardami, jak i odpowiadały naszym wewnętrznym, rygorystycznym normom dotyczącym jakości i wydajności.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów z różnych sektorów życia gospodarczego. Jesteśmy w stanie zaoferować optymalne rozwiązania, będące w portfelu naszych gotowych rozwiązań (Narmox OFC Basic) bądź rozszerzyć je o specyficzne, pożądane przez Klienta funkcjonalności. Nasze rozwiązania charakteryzuje wydajność pracy oraz przyjazny i nowoczesny interfejs, co przekłada się bezpośrednio na poziom zadowolenia i uznania klientów.

Zapraszamy do współpracy!


Narmox Sp. z o.o.
AL. Kasztanowa 3A-5
53-125 Wrocław
POLAND
Tel.: +48 22 266 03 73
E-mail: contact@narmox.com